Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic

  • 121 m²

Królewski Ogród Botaniczny w Sydney znajduje się nie więcej niż 1 km od apartamentu Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic Sydney o powierzchni 121 m², natomiast Butlers Stairs znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest około 10 min spacerem od dworca kolejowego St James i kilka kroków od przystanku autobusowego Bourke St at Charles St.

Obiekt noclegowy oferuje patio, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. W apartamencie goście mogą korzystać z suszarki do włosów i ręczników kąpielowych w łazience.

Dodatkowo pokoje dysponują patiami z widokiem na miasto.

Apartament Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic wyposażony jest w wyposażoną kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

Ten apartament leży w dzielnicy Woolloomooloo, 15 min jazdy od lotniska Kingsford Smith. Jeśli masz ochotę zwiedzić okolicę, zobacz Rezydencja Gubernatora, jedynie 1,1 km od apartamentu. W zasięgu ręki od od apartamentu Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic znajduje się również Krzesło pani Macquarie.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic Sydney
Stylish 2 Bedroom Apt Free P At Darlinghutst
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stylish 2 Bedroom Apt Free P At Darlinghutst

402 m od nieruchomości
USD 360 USD 324
za noc
2X Bedroom_Central, Spacious & Stylish W Parking Option & Laundry!
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2X Bedroom_Central, Spacious & Stylish W Parking Option & Laundry!

426 m od nieruchomości
Cozy Home for 8 people
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy Home for 8 people

7.6
Dobry 5 opinii
468 m od nieruchomości
USD 7126 USD 6413
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiPID-STRA-86343
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic jest kuchnia?
      W apartamencie Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic goście znajdą wyposażoną kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Penthouse On Palmer Parking 5Min To Finger Wharf & Royal Botanic Sydney
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij